Роскомнагляд хоче заборонити Depo.ua на Росії

До редакції Depo.ua прийшов відповідний лист із російського державного органу

Роскомнагляд хоче заборонити Depo.ua на…

Про це повідомляє Depo.ua.

Роскомнагляд хоче заборонити Depo.ua на території Росії за пісню АТОвців. Відповідний лист прийшов на електронну пошту редакції.

"Надсилається повідомлення про внесення до "Єдиного реєстру доменних імен, покажчиків сторінок сайтів в мережі "Інтернет" і мережевих адрес, що дозволяють ідентифікувати сайти в мережі" Інтернет", що містять інформацію, поширення якої на Російській Федерації заборонено" наступного (їх) покажчика (покажчиків) сторінки (сторінок) сайту в мережі "Інтернет": https://www.depo.ua/rus/life/pesn-ato-ya-segodnya-v-pole-chistom-zastrelil-separatista-02072014125100.

У разі неприйняття провайдером хостингу і (або) власником сайту заходів з видалення забороненої інформації і (або) обмеження доступу до сайту в мережі "Інтернет", буде прийнято рішення про включення до єдиного реєстру мережевої адреси, що дозволяє ідентифікувати сайт в мережі "Інтернет", що містить інформацію, поширення якої на Російській Федерації заборонено, а доступ до нього буде обмежений", - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, що у квітні сайт Depo.ua заблокували в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook