Російський журналіст розчарувався в роботі у севастопольському "уряді"

Пропрацювавши дев'ять місяців в підконтрольному Росії уряді Севастополя, екс-головний редактор російської версії журналу National Geographic Traveler Олександр Железняк залишив свій пост
Depo.Життя
28 березня 2016 06:05
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці". В уряді Железняк очолював відділ з розвитку туристично-рекреаційного потенціалу Севастополя, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Я пішов з уряду Севастополя. 9 місяців на державній службі позаду ... Ситуація склалася така, що уряду міста не потрібен туризм як такий. Уряд не має бажання системно займатися і розвивати сферу економіки, яка дозволила б великій кількості людей займатися малим бізнесом в туризмі. Часом навіть навпаки заважають працювати, тим хто всупереч усьому намагається щось робити", - написав він.

За словами журналіста, в севастопольському окупаційному уряді "абсолютно немає системної роботи". Железняк написав, що інвестори, які приходять незважаючи на санкції, "тікають в жаху".

"Людей які намагаються щось робити, їх просто видавлюють, тому що у них є принципи, які не підходять для існуючої системи, є друзі, від яких вони не відмовляються. Я не перший і не останній", - зазначив екс-чиновник.

Олександр Железняк родом із Севастополя, сім років був головним редактором російської версії журналу National Geographic Traveler. У червні 2015 роки перейшов на роботу в підконтрольний Кремлю уряд Севастополя.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя