Російський журналіст назвав 10 причин ненавидіти Крим

Російський журналіст Ілля Варламов назвав 10 причин, чому він ненавидить Крим
Depo.Життя
12 липня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Російський журналіст назвав 10 причин ненавидіти Крим
Російський журналіст назвав 10 причин ненавидіти Крим

Свою колонку у соцмережі "ЖЖ" він написав після відвідування окупованого Росією Криму, передає depo.ua.

"Мені ось дуже цікаво, в який момент кримчани, а особливо кримські чиновники, перестануть виправдовувати все своє гівно чарівної фразою "Це все хохли винні!". Скільки років повинно пройти після зміни прапорів, щоб не можна було бубоніти про те, що "25 років прокляті бандерівці вбивали Крим"? Ось 2 роки пройшло. Я був в Криму в 2014-му, був в 2015-му, ось зараз знову з'їздив подивився на курорти. Ви думаєте, хоч один самобуд на пляжі знесли? Ви думаєте, хоч десь закрили пивні і ринки на набережних? Ні, звичайно! Може бути, сміття прибрали десь? Нічого ж не змінюється. Всі ті ж люди, трохи змінивши назви посад на своїх візитівках, продовжують терзати Крим, міцно вчепившись в нього своїми кігтями.

Щоб до Криму хтось поїхав, треба приймати кардинальні заходи. Сьогодні Крим - це зона лиха. Всі курорти знищені. Тут що не знімай, а пишатися нічим. Ви не можете конкурувати не тільки з Туреччиною і Єгиптом, ви не можете конкурувати навіть з Краснодарським краєм. Цього року до Криму приїхало на порядок менше туристів, ніж в минулому. Люди, хто жив за рахунок курортного сезону, в паніці. Ресторани та готелі порожні. А в 2017 році буде ще менше туристів. Чому так сталося? Так просто люди, подивившись один раз на Крим, не хочуть повертатися сюди ще раз. Навіть якщо завтра в Криму наведуть порядок, на то, щоб повернути довіру людей, потрібно дуже багато років.

Це як перше побачення, коли дуже важливо все. Знаєте, нормальна дівчина на перше побачення не піде з немитою головою, в неохайному одязі, з нечищеними зубами і перегаром. Інакше побачення буде останнім. Сьогодні Крим до першого побачення не готовий. Саме тому я настійно не рекомендую нікому до Криму їздити. Не псуйте враження. Поки Крим не приведуть у порядок, обходьте його стороною. На місці керівництва Криму я б закрив аеропорт, переправу і нікого б не пускав на півострів. За кілька років курорти можна було б привести у порядок. Як привели в порядок той же "Артек". Але зараз ніхто нічого не робить. Зараз все сидять склавши лапки і моляться на туристів. А що до інфраструктури - і так зійде! Не зійде", - написав він.

Варламов назвав такі 10 причин ненавидіти Крим:
1 причина Відсутність сервісу;
2 причина Повна відсутність туристичної інфраструктури;
3 причина Кримські пляжі;
4 причина Ціни;
5 причина Все загидили;
6 причина Ностальгія;
7 причина Складно дістатися;
8 причина Зв'язок;
9 причина Санкції;
10 причина Туалети.

Нагадаємо, 5 липня під час своєї подорожі окупованим Крим Варламова вигнали з пляжу, бо він виявився пляжем Міністерства внутрішніх справ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя