Труднощі перекладу: Російське судилище зняло з розгляду апеляції чотирьох українських моряків

Апеляційна інстанція Московського міського суду зняла з розгляду справу щодо чотирьох українських моряків 

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook, передає Depo.ua.

Він зазначив, що Лефортовський районний суд Москви належним чином не переклав українською мовою постанови про продовження терміну тримання моряків під вартою.

"Справа буде направлена в Лефортовський суд для усунення недоліків і вручення перекладу постанови військовополоненим. Дата наступного засідання п'ятої четвірки військовополонених буде призначена пізніше", - написав Полозов.

Нагадаємо, сьогодні, 18 лютого, Московський міський суд мав розглянути апеляційні скарги захисту на рішення Лефортовського районного суду про продовження строків тримання під вартою стосовно моряків Віктора Беспальченка, Владислава Костишина, Володимира Лісового та Володимира Варимеза.

На 20 лютого було призначено розгляд апеляційних скарг моряків Андрія Ейдера, Андрія Артеменка, Василя Сороки та Олега Мельничука.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

27 грудня усі полонені Росією українські моряки визнали себе військовополоненими.

15-16 січня Лефортовський суд Москви продовжив на три місяці - до 24 квітня - термін тримання під вартою 24 українських військовополонених моряків, яких російські силовики захопили поблизу Керченської протоки.

14 лютого Федеральна служба безпеки Росії відмовилася задовольнити клопотання про передачу Україні або будь-якій країні трьох українських моряків, поранених при затриманні в Керченській протоці, для обстеження і лікування.

Російські тюремники не дозволяють Володимиру Терещенку писати слово "військовополонений" у документах.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme