Російський репер зняв кліп про сіре життя росіян

Російський репер Вася Обломов випустив новий кліп на пісню "Трагедія" з альбому "Многоходовочка!"
Depo.Життя
9 березня 2016 15:44
ФОТО: depo.ua

Про це сам виконавець повідомив у себе на сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", повідомляє depo.ua.

"Всім привіт! У нас тут велика прем'єра. Режисер кліпу - Михайло Сегал. Дивіться, ставте лайки, робіть репости і т. д.", - написав репер.

Під нехитру мелодійну музику Вася Обломов оповідає про сірі будні: "Ми дивимося фільми з одними і тими ж особами, ігри з вгадування, різними бліцами, схожі один на одного однакові будинки, сірі, чорні, похмурі міста ..."

Відповідна похмура атмосфера передана і відеорядом: в кліпі показані сірі будні самого звичайного російського міста, жителів якого не дивує навіть літаюча тарілка - вони просто займаються своїми справами, не звертаючи на дивовижний об'єкт уваги.

"Нам здається, що все життя попереду, навіть якщо ми в самому кінці шляху ... Немов мертві риби, пливемо за течією, ні до якого не приходячи висновку", - підсумовує автор.

Слід зазначити, що відео зняв режисер Михайло Сегал, відомий за фільмами "Розповіді" і "Кіно про Алексєєва", а також кліпами для груп "Сплин", "Каста", "Ногу свело!"

Вася Обломов (справжнє ім'я - Василь Гончаров) - російський музикант, поет, композитор, засновник і лідер групи "Чебоза". Став відомий в зв'язку зі створенням однойменного музичного проекту. Один із засновників і учасник музично-поетичного проекту "Пан хороший". Громадський діяч.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя