Російський мережевий журнал переїжджає в Україну

Журнал Apparat, присвячений технологіям та проблематиці постіндустріального суспільства, переносить свою редакцію з Санкт-Петербурга до Києва
Depo.Життя
3 лютого 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Про причини та обставини переїзду видання розповів його новий головний редактор киянин Андрій Бродецький, повідомляє depo.ua з посиланням на Colta.ru.

Перенесення редакції до Києва не має ніякого політичного підтексту і, за словами головного редактора, пов'язане з економічними причинами ("організаційні витрати – зарплати, оренда офісу – у Києві нижче") і з тим, що в Києві проживає один із співвласників видання В'ячеслав Дворніков.

Андрій вважає, що і після переїзду більшу частину читачів журналу становитимуть росіяни. Він пояснює це тематикою журналу: "Важливо, наскільки людині цікава тема постіндустріального суспільства. В силу економічних особливостей вона близька в основному жителям великих міст – Москви, Санкт-Петербурга, Києва. У Росії цей прошарок людей побільше. Я подивився на Similarweb статистику аудиторії для сайтів VC, TJournal, LAM. У них 60-70% аудиторії з Росії, 12-15% - з України. Думаю, у нас будуть схожі цифри".

Російський мережевий журнал переїжджає в Україну - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя