ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російський корабель прикриває незаконний видобуток піску у Чорному морі

Окупанти відправили патрульний корабель Берегової охорони ФСБ Росії "Аметист" для прикриття незаконної діяльності з видобутку піску у Каркінітській затоці на Бакальській банці, що в 14 км від острова Джарилгач у територіальних водах України біля міста Скадовська на Херсонщині

Depo.Життя
4 грудня 2018 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела, передає Depo.ua.

Зараз він здійснює чергування від мису Тарханкут до Бакальської коси між Херсонською областю та окупованим Кримським півостровом.

Робота земснарядів "Печора", "Трофа", "Иртыш" та "Амур" вже традиційно здійснюється на Бакальській банці, що в районі патрулювання корабля Берегової охорони ФСБ РФ "Аметист".

Станом на 15:20 незаконну діяльність у вказаному районі здійснює земснаряд "Иртыш", що за даними системи AIS о 7:30 4 грудня йшов курсом неподалік мису Тарханкут.

Станом на 15:20 завершив роботу земснаряд "Амур" та зайшов до порту селища Чорноморське.

Нагадаємо, ця діяльність здійснюється окупантами постійно, у травні 2018 року окупаційна влада після перерви з 2016 року відновила цю незаконну практику.

На цій же ділянці здійснювали незаконну діяльність земснаряди "Трофа" та "Иртыш", роботу яких прикривав радіотехнічний пост (РТП) "Берег 85" окупаційного контингенту ФСБ Росії у анексованому Криму.

Довідка. Патрульний корабель Берегової охорони ФСБ РФ – "Аметист" проекту 22460 призначений для довготривалого патрулювання, його автономність складає 60 діб. Короткі тактико-технічні характеристики кораблів проекту 22460: водотоннажність 630 тонн; довжина 62,5 м; ширина 12 м; екіпаж 24 особи; швидкість до 30 вузлів; озброєння - 30-мм артилерійська установка АК-630, 12,7 кулемет КОРД. Цей корабель є аналогом ПСКР "Изумруд", що брав участь у нападі на українські кораблі в нейтральних водах Чорного моря поблизу Керченської протоки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя