Російський художник про війну: Звинтили людей та погнали на сусідів

Відомий російський художник та філософ Максим Кантор засудив дії Кремля в Україні
Depo.Життя
15 березня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, відповідний пост митець опублікував у "Фейсбуці".

Прощена неділя. Що прощати? Тисячі убитих, безногих, безоких, бездомних, втягнутих у війну? За що війна - ніхто не пам'ятає? Щоб убезпечити російську мову, не допустити спотворень в підручниках історії? А то підлі укри могли перекрутити роль Суворова в наполеонівських війнах. Збудили людей, накрутили, погнали на сусідів: вони там скачуть, вони у нас доскачуться. Вони там майдан затіяли, у себе в країні, нас не запитали, своїм злодієм президентом незадоволені", - написав Кантор.

Згадує він і те, як через Революцію Гідності у російських ЗМІ українську владу назвали хунтою.

"Злодія ми до себе забрали на Рубльовку, а тих, хто злодія прогнав, оголосили хунтою. Хунта - це коли танки і гармати, а злодія проганяли без всякої армії. Однак збудили населення сусідньої країни: адже хунта ж! І погнали заблукалих десантників і гумконвой з боєприпасами за чужий кордон. І добровольці поїхали, фашистів-укрів вбивати. І навіть відомо, хто порушував і хто кликав стріляти - вони і не ховаються.
Проект Новоросія! Повернемо імперії колишні розміри. Російська весна, встаємо з колін і - наступаємо на слабкого сусіда", - зазначив митець.

Іронізує й щодо інших пропагандистських прийомів Кремля.

"Підлі сусіди засмутилися, що у них відібрали міста, намагаються міста назад забрати. Їм кажуть: ви що, фашисти? В своїх стріляєте мирних громадян? Мирні громадяни з танками і Градами у вас забрали міста, але ви їх чіпати не смійте, підлі укри
Бач, бандерівці! Місто у них не забери, відразу намагаються собі назад захопити. Ну, народець. Русофоби! Ми до них по-доброму: віддайте те й інше, ми ввічливі чоловічки. А вони? Велика Вітчизняна війна йде! Піднімайся країно велика! Мільйони встануть на захист Батьківщини", - пише Кантор.

При цьому росіяни намагаються старанно відмазатися від злочинів.

"Це хохли на нас напали, тому що скакали, а ми - ні, ми солдат нікуди не посилали, боїнг не збивати, чужих кордонів не переходили. Це вони, вони! русофоби! Не люблять, коли їх б'ють, бачте. І йшли вбивати, і вбивали, і катували в підвалах, і самі гинули, і війна стала жити своїм життям, коли як на будь-якій війні вже є сотня маленьких правд - а велика правда закопана під горою трупів. А люди були живими. Пробачити?" - обурюється художник. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя