Скандальний олігарх Григоришин став українцем, - ЗМІ

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин, уродженець Запоріжжя, гловні активи якого перебувають в Україні, отримав українське громадянство
Depo.Життя
30 травня 2016 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомило інформоване джерело, передає depo.ua.

Цю інформацію підтвердила Державна міграційна служба, яка уточнила, що реалізація права на набуття громадянства України за територіальним походженням є суб'єктивним правом, залежить тільки від волевиявлення особи і не може бути обмежене державою.

"Громадянин Російської Федерації та Республіки Кіпр Григоришин Костянтин Іванович звернувся до одного з підрозділів міграційної служби із заявою про набуття громадянства України у спрощеному порядку за територіальним походженням відповідно до частини першої ст. 8 Закону України "Про громадянство України", у зв'язку з тим, що народився на території України", – уточнили у відомстві.

У ньому нагадали, що у зазначеному законі відсутні підстави, які б робили неможливим отримання громадянства України за територіальним походженням.

"Отже, наявність будь-якого кримінального судочинства на території України або, наприклад, Росії стосовно особи не є підставою для відмови в прийнятті позитивного рішення про набуття особою громадянства України за територіальним походженням", – уточнюють в Державній міграційній службі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя