Російський актор розкритикував цицьки та торс Путіна

Російський актор Анатолій Пашинін, який приїхав в Україну з початком Майдану, образливо відгукнувся про президента Росії Володимира Путіна
Depo.Життя
20 січня 2016 11:13
ФОТО: depo.ua

На питання про те, чи здивував його російський президент, захопивши Крим і почавши війну на Донбасі, актор відповів: "Цей карлик не може мене здивувати. Слово "х ... йло "мало що про нього говорить. Занадто буква "у" пом'якшує ефект. Я б одні тверді знаки ставив би при згадці цього гада паскудного ", повідомляє depo.ua з посиланням на Гордон.

"Все говорить про його неспроможність як чоловіка та індивідуума. Не отримав путню освіту, не зробив кар'єру навіть у такій скотинячої структурі як КДБ. Ви бачили його фото з оголеним торсом? Відразу видно, гормональний фон порушений, волосся на грудях немає, а ці груди, що висять, я вибачаюся, не самою породистої жінки? Тіло зліплене аби як - далеко не грецька статуя. Ось по моєму тілу можна біологію вивчати. Можна роздивитися кожен м'яз. При цьому я не виснажую себе на тренажерах. Просто така генетика. І я ціную те, що мені дісталося від моїх предків ", - сказав Пашинін.

Актор зазначив, що вся підлість Путіна була зовсім передбачуваною.

"Почитайте культуролога і соціолога Питирима Сорокіна, який емігрував з Росії в США і працював у першій половині минулого століття. У своїх працях він описує, як відбувається негативна селекція і деградація правлячих еліт. Той же процес, до слова, зараз йде і в Україні - деграданти взяли владу і правлять. Я не розумію, як українці прощають знущання над собою? Не розумію, як в XXI столітті можна проводити секретні переговори. Хіба, коли людина голосувала за тебе, давав право укладати якісь угоди в таємниці?",  - сказав актор.

Пашинін підкреслив, що на прикладі Януковича, Лукашенка, Путіна та інших диктаторів, ми бачимо, як "погані петеушники вирішують долі народів, використовуючи інструменти, які тільки їм і зрозумілі, - загрози, обман, підлість, войовнича ненависть до всіх природним еволюційним цінностям" .

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя