Російських студентів змусили будувати Керченський міст

Студенти шести будівельних ВНЗ Росії приступили до робіт з будівництва моста через Керченську протоку і автодорожніх підходів до нього
Depo.Життя
6 липня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на прес-службу Мінтрансу Росії.

"На березі Керченської протоки ми відкриваємо студентський сезон - третій, трудовий семестр. І можна з упевненістю говорити, що не тільки будівельники з усіх точок нашої країни, а й студенти з наших транспортних і не тільки вузів і університетів беруть активну участь в наймасштабнішому будівництві століття", - сказав міністр транспорту Росії Максим Соколов.

На будівництво прибули 87 студентів з університетів Москви, Санкт-Петербурга, Сочі, Тюмені і Іркутська. При цьому в роботах безпосередньо на будмайданчику моста в Крим задіяні 67 студентів.

Вони проживають у вахтовому селищі будівельників в районі Тамані. Решта 20 учасників працюють на будівництві автомобільного підходу до мосту в Крим з боку Краснодарського краю.

Відзначається, що практика студентів на об'єктах триватиме два місяці, до 31 серпня.

Студенти працюватимуть п'ять днів на тиждень по вісім годин. Для них передбачено безкоштовне проживання та триразове харчування. Оплата праці в залежності від типу виконуваних робіт складе від 150 руб. в годину.

На вихідних для студентів будуть проводити культурно-освітню програму, тренінги та екскурсії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя