Російські пранкери готові розіграти Порошенка

Пранкери Володимир Кузнєцов на прізвисько "Вован" і Олексій Столяров ("Лексус") заявили, що вони з легкістю змогли б додзвонитися до президента України Петра Порошенка
Depo.Життя
14 березня 2016 06:20
ФОТО: depo.ua

"Вован" і "Лексус" також запевнили, що ніколи не працювали на російські спецслужби, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Ми працюємо тільки на себе... Нам регулярно пропонують вступити в брудні ігри. Мені пропонували 100 тисяч доларів за те, щоб пожартувати над депутатом. Але ми завжди відмовляємося", — підкреслив Столяров.

У той же час він зазначив, що в їх плани ніколи не входило нанесення шкоди інтересам Росії.

Раніше пранкери заявили про готовність подати зустрічний позов на адвоката українського військовослужбовця Надії Савченко Марка Фейгіна, який має намір судитися з ними.

Інтереси пранкерів в суді у випадку, якщо Фейгін подасть заяву в правоохоронні органи, буде представляти адвокат Сергій Жорін. Адвокати вважають, що "Вована" і "Лексуса" неможливо притягнути до кримінальної відповідальності за розіграш Савченко, так як він не мав серйозних наслідків. Мовляв, дії пранкерів не підпадають під жодну статтю Кримінального кодексу РФ.

Нагадаємо, що раніше адвокат Савченко Марк Фейгін написав у Twitter, що він почне кримінальне переслідування "Вована" і "Лексуса". 10 березня пранкери визнали, що авторство "листа Порошенка", після якого Савченко припинила сухе голодування, належить їм.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя