Російські офіцери "кинули" своїх колег та не приїхали на суд над ГРУшниками

Офіцери російських збройних сил відмовились свідчити в суді на користь ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва
Depo.Життя
15 квітня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua

Колеги ГРУвців, два полковники Черпасов та Литвиненко, яких запросили на засідання, до зали суду так і не завітали, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Російські військові надіслали телеграми, де зазначили, що не можуть приїхати до суду через певні обставини, які від них не залежать. Захист ГРУвців сподівався, що російські полковники підтвердять версію, що Александров та Єрофеєв просто стежили за українськими військовими на Донбасі.

При цьому, під час перехресного допиту, ГРУвці відмовились від своїх попередніх свідчень, заявивши, що приїхали на Донбас після звільнення із ЗС Росії захищати населення окупованих територій від української армії, вступивши до лав "народної міліції ЛНР".

Як повідомляв depo.ua, двох російських спецназівців зі складу диверсійно-розвідувальної групи - Олександра Алєксандрова та Євгена Єрофєєва - затримали 16 травня під час бойового зіткнення в районі міста Щастя.

Нагадаємо також, як заявив раніше адвокат Валентин Рибін, висновки судово-медичного експерта у справі ГРУшників Александрова та Єрофєєва дозволяє говорити про можливість зняття обвинувачень у скоєнні теракту.

Судове засідання у справі Александрова і Єрофєєва відбулося вчора, 14 квітня

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя