Російські кораблі-розвідники нишпорять за навчаннями "Сі Бриз-2016"

Берегові засоби спостереження ВМС ЗС України вчора виявили неподалік територіальних вод України два кораблі російського Чорноморського флоту – сторожовий корабель "Пытливый" і середній розвідувальний корабель "Экватор"
Depo.Життя
27 липня 2016 06:16
ФОТО: depo.ua
Російські кораблі-розвідники нишпорять за навчаннями "Сі Бриз-2016"
Російські кораблі-розвідники нишпорять за навчаннями "Сі Бриз-2016"

Про це повідомили у штабі Командування українських ВМС, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За інформацією представника штабу флоту, одразу ж піднятий у повітря з відповідним завданням вертоліт морської авіації також ідентифікував цілі. Невдовзі російські кораблі залишили район.

Як також стало відомо, "Пытливый" і "Экватор" наблизились до ділянки морського кордону України з метою ведення спостереження за розгортанням морської компоненти українсько-американського навчання "Сі Бриз-2016". Це підтверджує той факт, що у подальшому російські кораблі пересувалися в напрямку за кораблями-учасниками маневрів.

Зазначимо, минулого року під час проведення навчання серії "Сі Бриз" російські кораблі також вели спостереження у безпосередній близькості.

Навчання "Сі Бриз-2016" тривають у Одеській і Миколаївській областях та в північно-західній частині Чорного моря з 18 по 30 липня.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя