Російські комуністи хочуть відправити Ді Капріо у заслання перед роллю Леніна

Партія "Комуністи Росії" протестує проти наміру "буржуазного" актора Леонардо Ді Капріо виконати у кіно роль Володимира Леніна і пропонують йому спочатку відправитися у заслання в на Росію й відкрити у себе вдома музей Жовтневої революції
Depo.Життя
21 січня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший секретар петербурзького міськкому "Комуністів Росії", депутат Сергій Малинкович, повідомляє depo.ua з посиланням на "Росбалт".

"Заокеанська легковагова зірка Леонардо Ді Капріо заявив, що буде грати Ілліча. У нас на це реакція різко негативна. Він не має уявлення про життя Леніна, сам веде буржуазне життя. На знак протест ми розірвали його портрет , постановили направити на "Ленфільм" лист, адже студія заявляла, що готова надати акторові реквізит. Ми вимагаємо, щоб "Ленфільм" такого не допустив. Якщо дадуть реквізит, то ми розгорнемо серйозні акції протесту!" - пригрозив Малинкович.

За його словами, комуністи все-таки готові сприйняти Ді Капріо в ролі Леніна, якщо він виконає низку вимог. Зокрема, актор повинен перейменувати острів Блекадор, яким він володіє, на Ульянівськ і відкрити там музей Жовтневої революції. Також вони вимагають, щоб актор хоча б півроку пожив у місці заслання Леніна селищі Шушенське (Красноярський край Росії) і всіляко консультувався з "комуністами" про майбутні зйомки.

"Він хоче заробити на Леніні грошей - не дамо, не дозволимо. Нехай починає грати поступово, з ролі революційного матроса", - сказав Малинкович.

Нагадаємо, що Леонардо Ді Капріо заявив, що цікавився історією Росії і хотів би зіграти Леніна чи Распутіна. Також він готовий зіграти президента Росії Володимира Путіна. Російський кінорежисер Володимир Бортко заявив, що готовий зняти з ним фільм у кожній ролі.

Більше новин читайте на Depo.Життя.