Російське судилище не надало українському моряку перекладача

Українському військовополоненому моряку Анрі Ціскарішвілі російський суд відмовився надати перекладача

Про це повідомив адвокат українця Анрі Цискарішвілі на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"На жаль, суд залишив Володимира під вартою. При цьому моєму підзахисному було відмовлено в наданні перекладача, а доводи сторони захисту про те, що Володимир є військовополоненим - проігноровані. Але незважаючи на це, хочу зазначити, що рішення суду його не зламало, тримається Володимир добре, не проявляє ні страху, ні відчаю", - написав адвокат.

Нагадаємо, 19 грудня так званий Верховний суд в анексованому Криму відхилив апеляцію на арешт українського полоненого моряка Володимира Варімеза.

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 20 грудня має намір розглянути апеляції на арешт ще п'яти захоплених українських моряків Михайла Власюка, Романа Мокряка, Владислава Костишина, Богдана Головаша і Сергія Попова. При цьому судді по цих справах на даний момент поки не призначені.

Довідка. 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна