Російська прокуратура вимагає 9 років колонії для українця Литвинова

У Тарасовському районному суді Ростовської області РФ закінчився судовий розгляд українця Сергія Литвинова

Про це "Громадському радіо" повідомив адвокат Литвинова Віктор Паршуткін, передає depo.ua.

За його словами, Сергій Литвинов всі звинувачення відкидає і людини, яка проходить у справі як потерпілий, не знає. Прокурор просив визнати Литвинова винним у розбої і запросив міру покарання 9 років колонії строго режиму. Оголошення вироку чи іншого судового рішення відбудеться 20 квітня, сказав Паршуткін.

"Оскільки справа щодо Литвинова, як і інших українців за події на Донбасі і в Криму політична, то суд буде керуватися не міркуваннями права і закону, а політичними міркуваннями, які йому нав'язуються з боку, тому, я припускаю, що буде обвинувальний вирок, але покарання, швидше за все, буде меншим призначеного, ніж просив прокурор", — сказав Паршуткін.

У такому випадку, каже Паршуткін, захист буде відразу ж подавати апеляцію, а після неї — скаргу в Європейський суд з прав людини, тому що в даній справі порушено принцип справедливого судового розгляду.

Раніше адвокат Литвинова Віктор Паршуткін заявив, що не вірить, що у справі існують потерпілі і свідки.

Спочатку Литвинова звинувачували в "каральних операціях у складі воєнізованого батальйону "Дніпро" проти мирних жителів Донбасу — масових убивствах і згвалтуваннях (у числі ймовірних жертв було не менше 30 чоловіків, 8 жінок та 1 дванадцятилітня дівчинка)". Але не знайшовши ні тіл, ні потерпілих, йому пред'явили звичайний розбій стосовно громадянина Росії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя