Російська прокуратура вимагає 9 років колонії для українця Литвинова

У Тарасовському районному суді Ростовської області РФ закінчився судовий розгляд українця Сергія Литвинова
Depo.Життя
16 квітня 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

Про це "Громадському радіо" повідомив адвокат Литвинова Віктор Паршуткін, передає depo.ua.

За його словами, Сергій Литвинов всі звинувачення відкидає і людини, яка проходить у справі як потерпілий, не знає. Прокурор просив визнати Литвинова винним у розбої і запросив міру покарання 9 років колонії строго режиму. Оголошення вироку чи іншого судового рішення відбудеться 20 квітня, сказав Паршуткін.

"Оскільки справа щодо Литвинова, як і інших українців за події на Донбасі і в Криму політична, то суд буде керуватися не міркуваннями права і закону, а політичними міркуваннями, які йому нав'язуються з боку, тому, я припускаю, що буде обвинувальний вирок, але покарання, швидше за все, буде меншим призначеного, ніж просив прокурор", — сказав Паршуткін.

У такому випадку, каже Паршуткін, захист буде відразу ж подавати апеляцію, а після неї — скаргу в Європейський суд з прав людини, тому що в даній справі порушено принцип справедливого судового розгляду.

Раніше адвокат Литвинова Віктор Паршуткін заявив, що не вірить, що у справі існують потерпілі і свідки.

Спочатку Литвинова звинувачували в "каральних операціях у складі воєнізованого батальйону "Дніпро" проти мирних жителів Донбасу — масових убивствах і згвалтуваннях (у числі ймовірних жертв було не менше 30 чоловіків, 8 жінок та 1 дванадцятилітня дівчинка)". Але не знайшовши ні тіл, ні потерпілих, йому пред'явили звичайний розбій стосовно громадянина Росії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя