Росіяни знайшли "дипломатичний" підхід до послів - споюють горілкою

Російське постійне представництво при міжнародних організаціях у Відні організувало для іноземних послів і посланників зустріч, присвячену дегустації горілки
Depo.Життя
3 березня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РІА Новини".

"Чому горілка? Перш за все, це один з визнаних дипломатичних напоїв. Безліч місій пропонують горілку на прийомах і обідах. Цей продукт має таку ж дипломатичну цінність як, наприклад, вино або пиво, але є більш концентрованим, я б навіть сказав, фундаментальним. Вона допомагає встановлювати хороші робочі контакти", - сказав у своїй вітальній промові постпред Росії Володимир Воронков.

Свої традиційні марки горілки представили виробники з Росії, Австрії, Монголії, Вірменії, Молдавії, Казахстану, Білорусі, Туркменістану, Таджикистану, Киргизії, Польщі та Словенії.

Повідомляється, що горілку сервірували на одному загальному столі і подали до неї традиційні закуски - ікру, оселедець, солоні огірки, квашену капусту, гриби і пиріжки з м'ясом.

На зустрічі були присутні не лише  посли країн СНД, а й представники країн і організацій з Європи і США, міжнародних об'єднань і структур.

На Росії заявляють, що подібні зустрічі в подальшому стануть регулярними і дозволять обговорити складні і гострі питання в невимушеній обстановці.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя