Росіяни зазіхають на Ді Капріо: пропонують стати обличчям "кластера"

Голлівудському актору Леонардо Ді Капріо надійде пропозиція стати "обличчям туристичного кластера" Челябінської області
Depo.Життя
10 лютого 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

З такою ідеєю виступив губернатор регіону Борис Дубровський на нараді з главами муніципалітетів, повідомляє depo.ua із посиланням на znak.com.

Глава регіону на нараді торкнувся теми появи в "Інстаграмі" актора фотознімку Магнітогорська - пейзажу, який зображує зимову річку Урал на тлі численних труб. Виходець з Магнітогорського комбінату, Дубровський прокоментував фото.

Росіяни зазіхають на Ді Капріо: пропонують стати обличчям "кластера" - фото 1

"Ось мартен, бачу доменні цехи. Я помиляюся чи частини будівель зараз вже немає? Ді Капріо розмістив в соцмережі і збирає лайки", - зазначив чиновник.

Додав: "Розумію, Ді Капріо шле нам привіт, хоче до нас приїхати. Користуючись присутністю преси, запрошую його, нам є що показати. Ми запропонуємо стати йому особою нашого туристичного кластера. Треба показати, що ми змінюємося, що стаємо кращими. І ще, що ми дуже гостинні".

Також губернатор висловив ідею зробити фотографію сучасного комбінату і річки Урал з того ж місця і відправити акторові. Пропозиція занесено в протокол. Тепер віце-губернатору Вадиму Євдокимову належить зв'язуватися з кінозіркою і озвучувати запрошення губернатора.

Нагадаємо, раніше жителі Якутії вирішили заохотити голлівудського актора Леонардо Ді Капріо, подарувавши йому аналог оскарівської статуетки, відлитий з срібла і золота.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя