Росіяни розчаровані та більше не хочуть відпочивати в окупованому Криму

Крим почав втрачати популярність серед російських туристів
Depo.Життя
16 травня 2016 05:36
ФОТО: depo.ua

Попит на авіаквитки в Сімферополь скоротився більш ніж на 25% (на 15 процентних пунктів), свідчать дані компанії "Зв'язковий-Тревел", передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

Якщо в 2015 році на цей напрям припадала половина бронювань, то зараз - не більше 35%. Комерційний директор компанії Андрій Осинцев називає зниження очікуваним. "Ми прогнозували цей ефект за підсумками минулорічного літнього сезону: інфраструктура півострова поки не дає такого ж якості сервісу, як звичні для росіян Туреччина і Єгипет, і багато мандрівників, побувавши в Криму, вирішили, що поки не готові вибирати його для регулярного відпочинку", - пояснює він.

Падіння популярності Сімферополя помітили і в інших агентствах. За даними Biletix, продажі авіаквитків за цим напрямком на літо скоротилися на 7,5% при подорожчанні середнього чека на 23%, до 10,8 тис. руб.

Попит на відпочинок в Криму і відповідно на перельоти до Сімферополя став різко зростати навесні 2014 року, після анексії Криму.

Влітку 2015 року Крим виявився на піку: системи бронювання називали Сімферополь "найбільш затребуваним напрямком подорожей всередині країни".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя