Росіяни повідомляють, що в Чорне море зайшов десантний корабель ВМС США

Американський десантний корабель "Форт-Макгенрі" в неділю о 21:10 за київським часом, пройшовши протоку Босфор, увійшов до акваторії Чорного моря

Про це повідомляє INTERFAX.RU з посиланням на поінформовані джерела, передає Depo.ua.

При проходженні протоки у відповідності з діючими правилами його супроводжував турецькbq катер берегової охорони.

Раніше в неділю командування 6-го оперативного флоту ВМС США повідомило, що десантний корабель "Форт-Макгенрі" прямує в Чорне море.

"Транзит" Форту-Макгенрі "в Чорне море підтверджує нашу колективну рішучість забезпечувати безпеку Чорного моря і зміцнює наші міцні відносини з союзниками по НАТО і партнерами в регіоні, - сказала командуюча 6-м оперативним флотом ВМС США віце-адмірал Ліса Франчетті. - Наші рутинні операції в Чорному морі також демонструють притаманну гнучкість і можливості сил 6-го флоту США ".

Корабель, на борту якого розміщено близько 500 американських морпіхів, має докову камеру для п'яти транспортних катерів на повітряній подушці, призначених для висадки морської піхоти і бойової техніки.

Його водотоннажність становить 16,1 тис. тон, довжина - 190 метрів. Корабель оснащений зенітною артилерією і ракетною зброєю.

"Форт-Макгенрі" входить до складу ударної амфібійно-десантної групи ВМС США, інші кораблі якої в даний час знаходяться в Східному Середземномор'ї, в тому числі - флагман групи, авіаносний універсальний десантний корабель "Кірсардж" (USS "Kearsarge" (LHD 3)) і десантний транспорт-док "Арлінгтон" (USS Arlington (LPD 24)).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна