Росіяни поскаржились у ВООЗ через масове отруєння в Ізмаїлі

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів та благополуччя людини Російської Федерації (Росспоживнагляд) направила офіційний запит до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у зв'язку з масовим отруєнням в Ізмаїлі на Одещині
Depo.Життя
27 червня 2016 09:37
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у прес-релізі, опублікованому на сайті Росспоживнагляду, передає depo.ua.

"Ситуацію не локалізовано протягом одного інкубаційного періоду, відзначається зростання кількості госпіталізованих, упродовж минулої доби на стаціонарне лікування надійшли 33 людини, у тому числі 24 дитини. За даними ЗМІ з посиланням на мерію м. Ізмаїла, в період спалаху кількість госпіталізованих досягла 678 осіб, з них 386 – діти. Відсутня офіційна інформація про причини та збудників, що викликали ускладнення епідеміологічної ситуації. У зв'язку з цим направлено офіційний запит до Всесвітньої організації охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Росспоживнаглядом вжито заходів щодо посилення санітарно-карантинного контролю щодо осіб, які прибувають з України, проводиться моніторинг епідеміологічної ситуації у прикордонних регіонах, посилено лабораторний контроль за водними об'єктами.

Також відомство звертає увагу громадян Росії на необхідність враховувати епідеміологічну ситуацію в Ізмаїлі при плануванні ділових та туристичних поїздок.

Нагадаємо, режим надзвичайної ситуації в Ізмаїлі буде скасовано 28 червня. Аналізи проб води, відібрані з комунальних свердловин, звідки подається в місто вода, вірусу не виявили.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя