Росіян визнали однією із найпотворніших націй світу

Користувачі сайту знайомств BeautifulPeople, який позиціонує себе як ресурс для привабливих людей, вибрали країни з самими "некрасивими" людьми

Про це повідомляє Mirror, передає Depo.ua.

За правилами BeautifulPeople, рішення про допуск нового кандидата в число учасників сайту приймають уже зареєстровані користувачі. Заявка на реєстрацію відхиляється, якщо більшість користувачів протилежної статі визнали претендента негарним. Їхнє голосування триває 48 годин. У число факторів, через які людей "не пускають" на сайт, входять погана шкіра, великий ніс, повнота або надмірна худорба, рідке волосся або велика кількість волосся на тілі.

На даний момент на сайті 8,5 мільйона недопущених кандидатів. За інформацією видання, нація-лідер в цій групі - британці. За ними слідують індійці, росіяни і філіппінці.

Навпаки, найкрасивіші люди, на думку користувачів BeautifulPeople, - жителі скандинавських країн.

"Шведи і норвежці - естетично красиві люди. У британських чоловіків і жінок справи йдуть гірше, особливо - у чоловіків. Їх вважають найпотворнішими у світі поряд з росіянами та поляками", - прокоментував виконавчий директор сайту Грег Ходж.

Він вважає, що головна проблема британців - недостатня увага до своєї зовнішності і ледачий спосіб життя.

Нагадаємо, українська пенсіонерка Світлана Гасс є володаркою титулів Найкрасивіша бабуся світу і Місіс Трансконтиненталь Класік (Ms. Transcontinental Classic).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна