Росія знову відряджатиме на Донбас свої "гумконвої"

Росія в лютому має намір відновити практику "гумконвоїв" в Донецьку та Луганську області
Depo.Життя
28 січня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник глави МНС Росії Володимир Степанов, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"На цей рік ця робота спланована. З урахуванням колон, які були в грудні, в Донецьку та Луганську області було доставлено достатньо гуманітарної допомоги. У лютому доставка гуманітарної допомоги продовжиться, вже зараз іде формування чергової колони", - заявив Степанов.

За його словами, у 2016 році МНС Росії продовжить поставку "обладнання і техніки для рятувальників і пожежників, які працюють у Донецькій і Луганській областях".

Степанов зазначив, МНС Росії також планує найближчим часом евакуювати з території Донецької та Луганської областей більше 20 тяжкопоранених дітей.

"На 5 лютого у нас запланована чергова евакуація дітей - 20 дітей будуть доставлені на лікування до Москви", - сказав Степанов.

За даними заступника міністра, протягом 2015 літаками МНС на лікування та реабілітацію з травмами були доставлені 224 дитини.

Відзначимо, Україна відзначала, що Росія використовує практику "гумконвоїв" на Донбас, щоб поставляти озброєння і живу бойову силу незаконним збройним формуванням, які діють на Донбасі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя