Росія "відшила" Європу з польотами до Криму

Росія вважає, що Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) не має відношення до повітряного руху над Чорним морем, а заява про дозвіл руху є політизованою
Depo.Життя
19 лютого 2016 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це на Красноярському економічному форумі заявив глава Росавіації Олександр Нерадько, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

"EASA - Європейське агентство з безпеки польотів - не має ніякого відношення до обслуговування повітряного руху над Чорним морем. Тому їх заява є абсолютно політизованою", - зявив Нерадько.

За його словами, заява EASA не відповідає рішенням Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), яка заснувала спеціальну цільову робочу групу, що у березні тільки повинна зібратися на перше засідання.

"У роботі групи запрошені брати участь прибережні країни Чорноморського басейну, яких стосується ця проблема. EASA не запрошується. Вони будуть обговорювати проблеми, пов'язані з польотами в районі польотної інформації Сімферополя", - заначив Нерадько.

Нагадємо, 18 лютого EASA заявило про можливість відновлення польотів над окупованим Кримом, які раніше були заборонені.

Зазначимо, що після анексії Криму Росією EASA рекомендувало авіакомпаніям не здійснювати польоти над півостровом.

25 вересня 2015 року Кабмін України заборонив польоти в Україну російських авіакомпаній. Зокрема, заборона стосується компаній "Аерофлот" і "Трансаеро".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя