Росія тримає Сущенка в ізоляції, - адвокат

Незаконно засуджений на Росії український журналіст Роман Сущенко утримується в колонії в Кіровській області у відносно нормальних побутових умовах, однак не має можливості отримувати пресу

Про це розповів захисник українця Марк Фейгін, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Можна підбивати підсумки тривалого побачення Романа Сущенка з рідними, що нарешті відбулося. Сам факт того, що право на це вдалося отримати протягом двох місяців, а також те, що Роману за цей період поліпшили побутові умови - він знаходиться в безпечному місці, з підведеною електричною розеткою - можна оцінювати позитивно. Як і те, що його регулярно відвідують члени місцевої ГНК (Громадської наглядової комісії, - ред.), консул, родичі, захисники", - сказав Фейгін.

Водночас, за його словами, Сущенко нині практично знаходиться в інформаційній ізоляції. Інформацію він отримує лише епізодично, під час відвідин, а пресу зараз не отримує.

Нагадаємо, нещодавно донька журналіста Юлія Сущенко розповіла про умови його утримання після першого тривалого побачення, яке йому дозволили з нею та дружиною.

Довідка: 30 вересня 2016 року на кореспондента Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка незаконно затримали у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

4 червня 2018 року суд Москви засудив українського журналіста до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченням у "шпигунстві".

4 вересня майже 40 країн виступили із закликом до Росії звільнити Романа Сущенка.

Попри це 12 вересня Верховний суд Росії визнав законним вирок українському журналісту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна