ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія планувала підрив ракетного крейсера "Україна"

У День конституції України в 2015 році Службі безпеки України (СБУ) вдалося попередити підрив ракетного крейсера "Україна", який організовували за завданням спеціальних служб Росії

Depo.Життя
23 лютого 2018 11:51
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу керівництва відомства щодо протидії російській агресії, передає Depo.ua.

"Пан Пономарьов (російський бойовик Давид Пономарьов – ред.) відомий нам із 2015 року, коли він розпочав пошук виконавців із числа громадян України для скоєння терористичного акту в місті Миколаїв. Тоді нами було затримано трьох його спільників, громадян України, які на сьогоднішній день притягнуті до кримінальної відповідальності", – розповів він.

Кононенко наголосив, що "саме у 2015 році на День конституції України Пономарьов, за завданням спеціальних служб Росії, готував гучну диверсію. СБУ вдалося попередити організацію в цей день підриву ракетного крейсера "Україна".

Довідка: За даними центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку "Миротворець", Давид Пономарьов – росіянин, бойовик Незаконного збройного формування (НЗФ) із позивним "Билетер" (рос).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя