Росія перекинула нову партію десантників і морпіхів у Крим і Кубань

В рамках раптової перевірки боєготовності Збройних сил Росія перекинула десантно-штурмові бригади Повітряно-десантних військ і бригади морської піхоти Каспійської флотилії на незнайомі полігони в окупованому Криму і Краснодарському краї
Depo.Життя
28 серпня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявили в Міністерстві оборони Росії, передає depo.ua.

"Підрозділи з'єднання ВДВ з Волгоградської області здійснили 1200-кілометровий марш комбінованим способом і прибули на полігон "Опук" (Крим), де приступили до інженерного обладнання, організації охорони та оборони нового району зосередження та підготовці до виконання навчально-бойових завдань", - кажуть у Міноборони РФ.

Напередодні повідомлялося, що російські військові провели тренування на Чорноморському флоті в Криму. Тоді висадка десанту здійснювалася під час раптової перевірки боєготовності військ РФ.

Нагадаємо, 25 серпня президент Росії Володимир Путін доручив провести раптову перевірку боєздатності Збройних сил, яка стосується Південного, Західного і Центрального військових округів, а також Північний флот, Повітряно-космічні сили та Повітряно-десантні війська.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя