Росія "опустила" Крим на останнє місце в IT-рейтингу

У рейтингу міністерства зв'язку і масових комунікацій Росії з інформатизації регіонів на 2017 рік анексований Крим посів останнє місце  - 83 

Depo.Життя
17 жовтня 2017 11:54
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані інтернет-ресурсу про російські державну інформатизацію Digital Russia, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

При складанні рейтингу російські експерти враховували 120 показників, серед яких ‒ впровадження інформаційних технологій в інфраструктурі, освіті, охороні здоров'я, транспорті, функціонування електронного уряду та створення власних інформаційних систем.

За даними ресурсу, санкції гальмують роботу багатьох великих російських провайдерів і операторів мобільного зв'язку, а кримські компанії не можуть впоратися із завданням.

У трійці лідерів рейтингу з інформатизації ‒ Москва, Тюменська область і Ханти-Мансійський автономний округ.

Крим обігнали за рівнем інформатизації Єврейська автономна область і Чеченська Республіка, посівши 81 і 82 місця відповідно.

Додамо, у червні влада анексованого Криму ухвалила рішення повністю відмовитися від інтернет-трафіку материкової України.

Проблема з роумінгом в Криму і Севастополі існує через те, що великі російські оператори не заходять на анексований півострів через санкції. У Криму після анексії з 2014 року працює оператор "К-Телеком", у 2016 році на півострові запустили "Кримтелеком". У Севастополі почав функціонувати "Севмобайл". Жителі півострова періодично скаржаться на нестабільний зв'язок.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя