Росія глушить українські радіостанції в окупованому Криму

Росія глушить сигнал українських радіостанцій у тимчасово окупованому Криму
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Кримську правозахисну групу.

 

Відповідно з моніторингом правозахисників, який був проведений у березні-квітні 2019 року, РФ повністю або частково глушить сигнал 7 українських радіостанцій у 20 населених пунктах на півночі півострову. Український сигнал глушать російськими радіостанціями.

 

Так, спостерігачі перевірили частоти українських радіостанцій Армія FM, Радіо Крим.Реалії, Радіо НВ, UA Радіо "Промінь", Meydan FM, Перець FM, Стильне та UA: Радіо "Культура", які мають дозвіл на мовлення на території Північного Криму.

 

Моніторинг проводився у 20 населених пунктах окупованого Криму, які розташовані поблизу пункту пропуску "Чаплинка". Зокрема, моніторинг був проведений у Надеждино, Красноармійському, Вишнівці, Кріпкому, Танковому, Пролетарці та Красноперекопську.

 

"Виходячи з результатів моніторингу, можна зробити висновок, що останнім часом окупаційна влада Криму спеціально глушить сигнал українських мовників в тому числі шляхом увімкнення російських радіостанцій на тих самих частотах", – зазначили правозахисники.

 

Нагадаємо, 10 квітня стало відомо, що Росія витрачає понад $4 млрд на рік на утримання окупаційних режимів в Криму і на Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна