Родина виграла $3 тис. за фото з язикатим конем, власник якого вимагає гроші

31-річний британець з сином Якобом сфотографувався з конем, який кумедно висунув язика, у Північному Уельсі, але власник не давав дозволу на фотографування
Depo.Життя
1 лютого 2016 13:59
ФОТО: depo.ua
Родина виграла $3 тис. за фото з язикатим конем, власник якого вимагає гроші
Родина виграла $3 тис. за фото з язикатим конем, власник якого вимагає гроші

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Чоловік з сином йшов повз ферму і вирішив зробити фото з конем, який кумедно висунув язика. Згодом британець розмістив фото у мережі і виграв у конкурсі на краще селфі. Його нагородили 2 тисячами фунтів.

Про це дізналася власниця коня, яку обурив цей факт. Жінка знайшла Девіда у соцмережах і почала йому погрожувати судом, у разі, якщо він не віддасть їй половину цих грошей, адже вона не давала дозволу на фото із її улюбленцем.

Жінка також мотивувала своє прагнення судитися тим, що її донька довгі роки вчила коня показувати язика, а вони безкоштовно сфотографували це явище і отримали за це гроші.

Британець прокоментував цей інцидент так:

"Я ніколи не міг подумати, що в когось потрібно просити дозвіл на фото із твариною".

Згодом з'ясувалося, що у правилах конкурсу на краще селфі організатор Thomson Holidays повідомляє, що не можна без дозволу батьків фотографувати дітей до 18 років та осіб, які не давали дозволу на своє фотографування. Але в жодному пункті не йдеться про те, що власники тварин також мають давати дозвіл на їхнє фотографування. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на