Родичі Сенцова і Кольченка досі не знають, до яких колоній їх відправили, - адвокат

Адвокатам і родичам засуджених на Росії кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка досі точно невідомо, до яких колоній їх відправили
Depo.Життя
23 лютого 2016 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Було названо два місця стосовно Сенцова. Це Іркутська область і Якутія. Відносно Кольченка – Челябінська область. Куди вони приїдуть насправді, поки невідомо. Ця інформація для службового користування, фактично зберігає таємницю управління Федеральної служби виправлення покарань", – сказав адвокат.

За словами Дінзе, про місцеперебування Сенцова і Кольченка стане відомо, тільки коли вони прибудуть в колонію і зможуть зателефонувати або написати листа. Адвокат уточнив, що етапування може тривати до трьох місяців.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко були етаповані з ростовського СІЗО 4 лютого. Згодом сестра Сенцова Наталія Кочнєва повідомила, що її брата епатують в Якутію, а Кольченка – в Челябінську область.

Зазначимо, що у серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Сенцова до 20 років колонії, а Кольченко отримав 10 років позбавлення волі. Обох звинувачували в терористичній діяльності. Ще два фігуранта цієї справи - Олексій Чирній і Геннадій Афанасьєв - отримали по сім років ув'язнення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя