ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Родичі повідомляють про дуже тяжкий стан Умерова

Стан здоров'я заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, якого насильно утримують у психлікарні, залишається дуже тяжким
Depo.Життя
23 серпня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua

Про це у вівторок після відвідування Умерова повідомив його брат Бекір Умеров.

"Стан дуже тяжкий. Я був у нього у палаті, де навіть нікуди сісти. Допоміг влаштуватися братові на єдиний табурет санітара, але він зміг посидіти тільки хвилин п'ять. Сказав, що хоче лягти", - розповів Бекир Умеров.

За його словами, їжу Ільмі Умеров приймає тільки двічі на день від родичів у години, коли дозволені передачі. Від лікарняного харчування повністю відмовився, оскільки побоюється, що у ньому будуть психотропні препарати.

Проте, за словами Бекира Умерова, лікарі психіатричної лікарні контролюють прийом усіх раніше прописаних Умерову ліків. Він зазначив, що родичам дозволяється бути у брата лише двічі на день. При цьому, фрукти й інші продукти у палаті Умерова залишати не можна.

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова звинувачують у заклику в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Росії. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Незважаючи на це, суддя винесла постанову відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Його помістили у відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою

 21 серпня стан Умерова погіршився.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя