Роботи видатних українських художників виставлять на аукціон

Роботи Глущенка, Шишка, Бурлюка, Зарецького, Коткова, Ройтбурда, Тістола виставлять на публічний аукціон у Києві за зниженими стартовими цінами
Depo.Життя
27 вересня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

12 жовтня у ЦСМ "М17" (Київ, вул. Антоновича, 102-104) відбудеться комерційний аукціон робіт класичного, андерграундного та сучасного мистецтва CLASSIC UNDERGROUND CONTEMPORARY. Організатор – аукціонний дім "Золотое Сечение". 

Відкрит передаукціонна виставка, яка традиційно передує торгам, розпочнеться 7 жовтня. Вперше аукціоністи проведуть торги у новому форматі – поєднають тихий та живий аукціони. Усі бажаючі зможуть зробити ставки починаючи з офіційного відкриття 7 жовтня, а завершаться 5-денні баталії 12 жовтня традиційними живими торгами. Паралельно з офлайн буде проходити онлайн-аукціон – всі, хто не зможуть прийти на виставку та реальні торги, матимуть можливість позмагатися за запропоновані лоти на офіційному сайті АД "Золотое Сечение" з 7-го жовтня по 12 жовтня.

Загальна кількість лотів – 124 роботи.

"На честь 30-х ювілейних торгів ми вирішили провести святковий та багато у чому експериментальний аукціон за зниженими цінами – встановлюємо низьку стартову вартість, яка у 2-4 рази нижче ринкової. При цьому, не буде резервної вартості –  мінімуму, за яким можна придбати роботу. Тобто, усі роботи можна буде купити за стартовою зниженою ціною, якщо не буде торгів", – відзначає співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайло Василенко.

Роботи видатних українських художників виставлять на аукціон - фото 1

Олексій Василенко, ще один співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" впевнений: саме незвичайний підхід, а також низькі ціни дозволять аукціоністам домогтися успіху. "Тим більше, у приватних продажах ми бачимо дуже жвавий інтерес до авторів, які будуть представлені на аукціоні", – підкреслює він.

Зокрема, мова йде про класичний блоці, у рамках якого аукціонний дім запропонує роботи Миколи Глущенка («Останній сніг", естімейт - $ 15-20 тис.), Давида Бурлюка ("Капрі", $ 9-12 тис., "Присвята Марусі" з естімейтом в $ 15-20 тис.), Сергія Шишка ("Троянди і проліски", естімейт - $ 15-20 тис.), Івана Труша ( "Скелястий берег", $ 10-14 тис.) та інших метрів.

Роботи видатних українських художників виставлять на аукціон - фото 2

Сучасне мистецтво представлять не менше талановиті й імениті автори – Марко Гейко ("Голубка"), Олександр Харченко ("Ластівчине гніздо"), Таїсія Галаган (Тетяна Гершуні, "Пікассо"), Максим Мамсиков ("Море"), Олександр Ройтбурд (робота із серії "Гей-готика"), Михайло Деяк ("В саду"), Матвій Вайсберг ("Голуб), Олег Тістол ("Борщ. Сметана") та інші.

Естімейти на картини перерахованих сучасників – від $ 2 тис. До $ 10 тис.

 Довідка:

Аукціонний Дім "Золотое Сечение", заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне "актуальне" мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя