Роботи у будинку на Хмельницького проводились без дозвільних документів, - ДАБІ

Державна архітектурно-будівельна інспекція України не видавала дозволи на виконання підготовчих і будівельних робіт за адресою вул. Богдана Хмельницького, 12-14
Depo.Життя
25 лютого 2016 23:13
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомили в прес-службі Держархбудінспекції, передає depo.ua.

"У той же час до Держархбудінспекції не надходило звернень щодо перевірки законності виконання будівельних робіт на цьому об'єкті", – кажуть у прес-службі.

За наявною інформацією, будинок належить до пам'яток архітектури і містобудування та історії місцевого значення. Категорія складності такого об'єкта будівництва не може бути нижче IV.

"Отже, право на виконання будівельних робіт повинно отримуватися шляхом отримання дозволу на підставі розробленої та затвердженої за результатами позитивного експертного висновку проектної документації", – повідомили в прес-службі.

Таким чином, виконавці будівельних робіт на зазначеному об'єкті повністю знехтували чинним містобудівним законодавством, що призвело до трагічних наслідків.

Нагадаємо, сьогодні о 15:58 у Шевченківському районі м. Києва, у відселеному п'ятиповерховому будинку під час розбирання внутрішньої стіни сталося обвалення перекриттів з п'ятого по перший поверх. За даними КМДА, постраждалих може бути шість осіб. 

Читайте також: В центрі Києва обвалився будинок: з-під завалів рятують людей (ХРОНІКА)