"Риється в смітнику": Пугачова присоромила відому телезірку

Відома російська співачка, якій 15 квітня виповнилося 70 років, розкритикувала ведучу шоу на НТВ "Секрет на миллион" Лєру Кудрявцеву 

Це сталося під час програми "Пусть говорят" на російському "Первом канале", передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

Зокрема, Пугачова обурилася присвяченим їй випуском, в якому взяв участь і ділився інтимними подробицями її колишній коханий, музикант Сергій Челобанов.

"Як зі смітника, вискакує дівчина дуже красива — ведуча — і в цьому смітнику починає ритися. "Скажіть, а Ви спали з нею?" — запитує ця дівчина гостя. А він сидить як цей ..."Так", — говорить. "Ой, а яка вона в ліжку?" — продовжує ведуча. І все це з екрана телевізора!", — обурилася Алла Борисівна.

Також вона додала, що до самого Челобанова претензій не має.

"Не винні ці люди, яких запитують. Що вони повинні відповісти, якщо вже прийшли? Винен рівень цих ведучих, дикторів ... А потім мені кажуть: "Ви, Алла Борисівна, нічого не розумієте, адже це брудне і противне дає рейтинг! "Так під три чорти такий рейтинг! Ви повинні виховувати, показувати, щоб люди прагнули до хорошого життя!", — зазначила співачка.

Нагадаємо, 70-річна Пугачова розридалася через привітання дітей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна