Рідні Жанни Фріске повернули третину зібраних на її лікування грошей

Благодійний фонд допомоги важкохворим дітям "Русфонд" отримав 7,98 мільйона рублів, зібраних на лікування співачки Жанни Фріске

Про це повідомляється на сайті фонду, передає Depo.ua.

Це третина суми, яку рідні Фріске повинні повернути за рішенням суду. Загальний борг становить 21,6 мільйона рублів. Як уточнили в організації, першу частину боргу фонд отримав в результаті реалізації майна, що дісталося у спадок родичам співачки.

У "Русфонді" чекають повного повернення боргу. Ці гроші фонд має намір направити на лікування дітей із злоякісними пухлинами головного мозку. Благодійники, які брали участь в акції допомоги Жанні Фріске, можуть звернутися до фонду за поверненням грошей протягом двох тижнів.

Нагадаємо, "Русфонд" подав до суду на рідних співачки в 2017 році. Фріске отримала від фонду 25 мільйонів рублів на оплату лікування і за договором повинна була повернути невитрачені кошти. За життя артистки фонд отримав звіт на суму 3,3 мільйона рублів. Після її смерті рідні відмовилися повернути гроші, що залишилися. Документи, що підтверджують оплату медичних витрат на 22 мільйони рублів, вони не змогли надати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна