Річки можуть вийти з берегів через зливи

Внаслідок випадання дуже сильних опадів 1-3 травня очікується продовження підйому рівнів води в річках Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Протягом доби 1 травня на річках басейнів Прута і Сірету очікується підйом рівня води на 0,2-0,7 м над рівнями станом на ранок 1 травня, і на ділянці Тиси Великий Бичків-Вилок на 1,5-2,0 м у межах русел.

Протягом 1-2 травня в річці Прут на ділянці від Чернівців до державного кордону вода підніметься на 1,3-1,8 м, також у межах русла.

А 1-3 травня на річках басейну Дністра в межах Івано-Франківської області й на ділянці Дністра Галич-Заліщики вода підніметься на 1,0-2,0 м, місцями можливий вихiд води на заплаву, затоплення сільськогосподарських угідь.

"Вiд комплексної дiї руслового, значного схилового та мiсцевого стоку можливе пiдтоплення окремих прирiчкових населених пунктiв та господарських обєктiв. У горах існує загроза сходження селевих потоків", - попереджають у ДСНС.

Нагадаємо, 1 травня повідомлялося, що бригади гідротехнічних служб підприємств "Київавтодору" працюють у посиленому режимі через дощову погоду у столиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна