Не купуй друга: Велика інтелігентка Веста шукає сім'ю

Тим, хто мріє про кота, ми пропонуємо не купувати його, а взяти з притулку. Так ви не тільки отримаєте вірного друга абсолютно безкоштовно, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про красуню Весту з притулку "В добрі руки" на Київщині

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якої ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, які шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Веста - справжня леді з усвідомленням своєї породи і глибоким відчуттям власної гідності. Але як справжня леді, вона не тільки шляхетна, а й має чудову вдачу.

Цю красуню знайшли біля зоомагазину пізно ввечері. Можливо, вона втекла від господарів, а може її викинула, а може кішка була на самовигулі, що, як зазначають волонтери, часто стає причиною смерті тварини під колесами авто.

В будь-якому разі, на вулиці залишатися їй було небезпечно.

Порода Вести - британська короткошерстна. Вік - приблизно один рік. Вакцинована, стерилізована, має ветеринарний паспорт. Ходить на лоток, харчується сухим кормом.

Характер у Вести спокійний, не конфліктує з іншими тваринами, загалом врівноважена і не агресивна.

Дізнатися подробиці щодо Вести можна за телефоном - 098-177-84-34, 093-636-96-06 Тереза. Прохання дзвонити з 9 до 21 години

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку.

Репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради.

Репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна