Не купуй друга: Малюк Фін шукає сім'ю

Тим, хто мріє про собаку, ми пропонуємо не купувати її, а взяти з притулку цуцика. Так ви не тільки отримаєте вірного друга абсолютно безкоштовно, а ще й зробите добру справу. Сьогодні – про малюка Фіна з притулку "В добрі руки" на Київщині

Depo.ua продовжує акцію #некупуйдруга, в рамках якого ми розповідатимемо про собак і котів з притулків для безхатніх тварин з усієї України, які шукають нову сім'ю. Звернувшись за номером, вказаним в кінці статті, ви зможете отримати всю необхідну інформацію, приїхати і забрати тварину додому.

Мабуть, власники Фіна, вірніше собаки, яка його народила - з тих людей, що вважають тварин частиною домашнього інтер'єру. Річчю. Тому коли їхня річ, припустимо - такса, народила метиса, її цуцика просто кинули в коробку і винесли на смітник.

Події відбувалися взимку і до ранку він би точно замерз до смерті, якби не підібрали добрі люди. Тепер малюк Фін, якому пішов третій місяць, шукає собі родину.

Він вакцинований, чіпований і має ветеринарний паспорт. Волонтери кажуть - виросте не великим і розумним собакою.Дізнатися подробиці щодо Фіна можна за телефонами - 098-177-84-34, 093-636-96-06 Тереза (дзвонити з 9 до 21 години).

Читайте також: Поради зоопсихолога для тих, хто вже взяв, чи тільки планує взяти тварину з притулку

Репортаж з притулку "Сиріус" Колись і вас так викинуть: 2,5 тисячі прикладів справжньої зради

Репортаж з київського притулку "Другий шанс" - 105 тварин в трьох кімнатах: Репортаж з найдивнішого притулку для котів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна