Росія випробовує нові підводні човни для посилення у Криму

На Росії, у Баренцовому морі, продовжується випробування бойових систем нових підводних човнів проекту 636.3, які після цього будуть введені у Крим для посилення Чорноморського флоту РФ
Depo.Життя
7 травня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті Головного управління розвідки МОУ, передає depo.ua.

"Командування ЗС РФ продовжує випробування бойових систем нових підводних човнів, які будуть введені до складу Чорноморського флоту.

6 травня ц.р. з акваторії Баренцового моря екіпажем дизель-електричного підводного човна "Старый Оскол" проекту 636.3 "Варшавянка" виконано пуск з підводного положення крилатої ракети морського базування з універсального корабельного стрільбового комплексу "Калибр-ПЛ" (дальність пуску – 1200 км) по цілі на полігоні “Чижа” (півострів Канін Ніс, Архангельська обл.)", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, на озброєння 4 окремої бригади підводних човнів російського ЧФ мають надійти шість дизель-електричних підводних човнів проекту 636.3.

На теперішній час ЧФ передано п’ять підводних човнів: "Новороссийск", "Ростов-на-Дону" - перебувають у ВМБ Севастополь; "Старый Оскол", "Краснодар", "Великий Новгород" - перебувають на випробуваннях.

"Передача шостого підводного човна “Колпино” запланована до кінця 2016 р.", - уточнили в ГУР.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя