Репер-будівельник із Білорусі присвятив Путіну пісню про "порятунок Криму"

Мешканець білоруського міста Гродно Ярослав Величко піснею про "вільний Крим" вирішив "підтримати Росію" і її президента Володимира Путіна
Depo.Життя
24 серпня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Текст про анексований півострів "із ватним нальотом" Ярослав написав ще півроку тому, а зовсім недавно зняв в Гродно кліп, передає depo.ua з посиланням на "Белорусский партизан".

"Мій кліп на політичну тематику. Думаю, кожен, хто подивиться його, зрозуміє в чому сенс. Текст написаний простими словами. В ньому я хочу донести, що Росію не треба вважати ворогом. Писав текст, коли по телевізору у всіх новинах тільки про Крим і говорили. Тема стала актуальною, ну і мені хотілося цією піснею трохи підтримати Росію і Путіна. Я вважаю, що у нинішньої влади України одна мета - набити собі кишеню грошима. А Росія врятувала Крим від цих людей, та й самі кримчани були за відділення", - сказав Ярослав в інтерв'ю порталу "Твій стиль".

Ярослав Величко родом з міста Щучин. У Гродно живе близько 10 років. Був в армії. Тричі був відрахований з гродненського аграрного університету, але на четвертий раз переміг і все ж довчився. Зараз працює будівельником.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя