Ректор КНУ неправильно написав прізвище Портнова у наказі

Очільник університету Шевченка не знає чи забув, як відмінювати прізвища

Про це повідомляє Depo.ua.

Леонід Губерський, пишучи наказ про скасування зарахування Андрія Портнова на посаду в КНУ, припустився грубої помилки.

Ректор КНУ, доктор наук, професор написав прізвище одіозного поплічника Януковича у родовому відмінку як "Портного", хоча за нормами літературної мови правильно писати "Портнова".

Нагадаємо, 19 червня, стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов поновився на кафедрі конституційного права юридичного факультету у Київському національному університеті імені Шевченка.

20 червня мітингарі зібралися під червоним корпусом КНУ, до них приїхав ректор і там же написав наказ про скасування повернення Портнова.

Довідка: Андрій Портнов – є проросійським політиком, який з квітня 2010 до кінця лютого - був керівником Головного управління з питань судоустрою, заступником голови Адміністрації Віктора Януковича та членом Вищої ради юстиції. Саме завдяки його діям був встановлений абсолютний контроль за судовою системою режимом Януковича. Є одним з авторів законів 16 січня.

Підозрюється ГПУ у причетності до масових вбивств активістів під час Євромайдану та розкраданні землі та об'єктів нерухомості в Межигір'ї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна