Редактор Войцеховський не викинув історію про Порошенко-Вальцмана, бо боїться втрати постійного автора

Укладник журналу "Історія в школі" Юрій Войцеховський не бачить у публікації про Порошенко-сіоніста нічого крамольного
Depo.Життя
10 лютого 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

"У нас толерантна редакція. Це особиста думка професора Короля. Я її можу поділяти або не поділяти. У нас є розуміння свободи преси? Є. Прізвище "Вальцман" фігурувало в пресі?", - риторично питає Войцеховський у коментарі zaxid.net.

Історик акцентує, що матеріал Короля розміщений у рубриці "Дискусійна зала" - мовляв, тут можна знайти місце для будь-яких тверджень і думок.
Тим паче, що наразі цитують лише один фрагмент зі статті доктора наук, а в цілому праця присвячена не "Рошену" та сіоністам, а збереженню пам’яток України.

"Якби я його (фрагмент про владу - ред.) викинув як редактор – я можу це зробити, це поставило б мене в конфлікт з нашим постійним дописувачем, до якого я відношусь з повагою. Це тонкі внутрішні редакційні речі, які важко зрозуміти ззовні", - акцентував укладник.

За його словами, журнал виходить за гроші підписників.

При цьому можна припустити, що підписують видання здебільшого школи (інша аудиторія навряд чи проявить цікавість до такого формату), а у вихідних данних значиться ціла купа державних наукових установ - від Академії наук України до Київського педагогічного університету ім. Грінченка.

Нагадаємо, раніше у соцмережі поширили текст, опублікований у науково-методичному журналу для вчителів "Історія в школі" про "сіоніста" Порошенка.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя