Рада в День Незалежності запрошує на екскурсію

Верховна Рада вирішила організувати екскурсії в будівлі парламенту 23 і 24 серпня з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності
Depo.Життя
22 серпня 2016 17:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті Ради, передає depo.ua.

"23 і 24 серпня Верховна Рада України запрошує всіх охочих відвідати екскурсії в парламент, подивитися експозицію, яка представлена ​​до Дня прапора України та Дня Незалежності", - йдеться в повідомленні.

В експозиції буде представлена ​​національна реліквія - прапор, внесений до сесійної зали 24 серпня 1991 року, а також колекція експонатів, безпосередньо пов'язаних з отриманням незалежності.

"Верховна Рада - виборний орган, який безпосередньо представляє громадян, тому вони повинні отримати вільний доступ до парламенту, розібратися, як він працює. Ми очікуємо, що за два дні до нас завітає до тисячі гостей, в тому числі - з інших країн" , - прокоментував заступник керівника апарату парламенту Микола Шевчук.

Він також зазначив, що вперше передбачено проведення екскурсій на англійській мові.

Екскурсії плануються 23 серпня з 13:00 до 18:00 та 24 серпня з 12:00 до 18:00. Для їх відвідування необхідно зареєструватися на сайті парламенту і вибрати бажаний час.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя