Рада розглядає оновлення складу ЦВК і правки до закону про Антикорсуд (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Сьогодні, 11 липня, Верховна Рада України має намір розглянути звільнення та призначення нових членів ЦВК, призначення за своєю квотою суддів КС, включення до порядку денного законопроектів №8487 і №8488, які знижують акциз на розмитнення машин і є серед вимог власників авто на єврономерах, а також розглянути правки до закону про Вищий антикорупційний суд

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на порядок денний парламенту.

Після відкриття засідання депутати продовжать розгляд у другому читанні законопроекту №5435 "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти", а кадрові питання заплановані до розгляду лише 34-м і 35-м питаннями порядку денного.

Далі розглядатиметься ратифікація Угоди з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року та президентський законопроект №8542 про виконання цієї угоди.

Після цього на порядку денному - розгляд у другому читанні законопроекту №7441 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку зі схваленням ЗУ "Про Вищий антикорупційний суд".

У блоці включення до порядку денного та схвалення рішення далі планується розглянути законопроекти, на яких наполягають власники авто на іноземних номерах №8487 і №8488 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України".

Потім нардепи перейдуть до розгляду 11 ратифікаційних законопроектів, а також законопроекту №5395-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань".

Після кадрових питань запланований розгляд урядових законопроектів №8102 "Про захисні заходи", №8103 "Про захист від субсидованого імпорту", №8104 "Про захист від демпінгового імпорту" та №8105 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері торговельного захисту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна