Путінські маріонетки хочуть ввести жорстке обмеження щодо незаконного Кримського моста

Влада незаконно анексованого Росією Криму вважає, що швидкість руху поїздів по Кримському мосту не повинна перевищувати 20 кілометрів на годину

Про це російським ЗМІ заявив підконтрольний Росії віце-прем'єр Криму Михайло Селезньов, інформує Depo.ua з посиланням на "24 Канал".

На його думку, тільки на такій швидкості пасажири матимуть можливість "насолодитися красотами півострова, які відкриваються". Тому, багато хто захоче приїхати до Криму на поїзді саме через подорожі по мосту через Керченську протоку.

"Це буде серйозна конкуренція для авіаперевізників, тому що багато хто скористається можливістю потрапити до Криму саме на потягу", – додав Селезньов.

Поплічник окупантів також прогнозує, що вартість квитків на потяги в Крим із сусідньої Росії по Кримському мосту буде дешевшою, аніж авіаперельоти.

Зауважимо, що проектом будівництва передбачена максимальна швидкість руху потягів по мосту до 120 кілометрів за годину, а вантажні – 80 кілометрів на годину. Загалом він нібито розрахований на рух поїздів масою 7100 тонн. 

Окупанти планують, що перший поїзд поїде незаконним Керченським мостом 8 грудня 2019 року. Ним ходитимуть поїзди 11-ма маршрутами, зокрема з Москви, Санкт-Петербурга, Мурманська, Брянська та інших російських міст.

Нагадаємо, що у мережі показали вкритий іржею Кримський міст.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна