Путінські байкери "порозважаються" в окупованому Севастополі

В окупованому Севастополі 12 і 13 серпня поблизу гори Гасфорта планують ХХI байк-шоу "Ковчег спасіння"
Depo.Життя
19 липня 2016 08:55
ФОТО: depo.ua

Колабораційна влада міста анонсує "масштабне трюкове і піротехнічне, музичне та літературне дійство", передає depo.ua з посиланням на "Крим Реалії".

У програмі заплановані літаючі мотоцикли, ризиковані трюки, десятки різноманітних рухомих об'єктів і військової техніки різних епох. У шоу, за задумом організаторів, планується участь сотень людей.

У музичній програмі заходу заявлені артисти – В'ячеслав Бутусов і група "Ю-Питер", група "Декабрь", Володимир Кузьмін, Ольга Кормухіна, Сергій Скачков (екс-земляни), група "Кукрыниксы", Олександр Ф. Скляр та група "Ва- Банкъ", група "Пикник", група "7 Б", група "Пилот", КняZz, група "Uma2rman", група "Черный кофе" та інші.
На початку 2014 року російський байк-клуб "Нічні вовки" зайняв територію поблизу гори Гасфорта, що за правом користування належить Балаклавському рудоуправлінню, яке спеціалізується на видобутку промислового вапняка, бутового каменя, а також щебеневих і піщаних будівельних матеріалів.

Підприємство звернулося до суду з вимогою про відновлення незаконно порушених прав, однак не змогло відвоювати у байкерів землю.

Нагадаємо, лідер "Нічних вовків" Олександр Залдостанов на прізвисько "Хірург" є другом російського президента Володимира Путіна.

Залдостанов входить до переліку осіб, на яких поширюються санкції США і Канади, запроваджені через російську агресію українського Криму.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя