Путінолюб Пригожин відреагував на заяву в Україні щодо бойкоту Євробачення

Російський продюсер Йосип Пригожин назвав провокацією заяву, що в разі перемоги на Євробаченні-2016 російського співака Сергія Лазарєва Україна відмовиться від участі в конкурсі
Depo.Життя
13 травня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Говорит Москва".

"Звичайно, ми ведемося на всі їхні провокації. Я бажаю, щоб Сергій Лазарєв переміг на Євробаченні. Бред - коментувати в принципі ця заява. Це просто маразм. Шизофренія. Ну давайте ми їм відправимо вже лікарів! Треба запросити наших лікарів з Кащенко з колосальним досвідом і відправити туди до тих, хто ці заяви робить ", - сказав він.

За словами продюсера, Росія не стане бойкотувати Євробачення, якщо переможе український учасник.

"Ми завжди говоримо про світ. Ми говоримо про добро. Ми говоримо про те, що українські артисти, зверніть увагу, хоч одного тут заборонили? Всі тут гастролюють. Чи це не говорить про стосунки", - додав він.

Йосип Пригожин зазначив, що не вірить у погрози з боку України.

"До того моменту, коли буде наступне" Євробачення ", я думаю, в Україні все зміниться. Ми знову станемо друзями. І тому їм не доведеться бойкотувати, як вони кажуть. Особливо тим, хто це заявляє. Я не вірю, що це може тривати безкінечно", - наголосив продюсер.

Нагадаємо, сьогодні директор НТКУ Зураб Аласанія заявив, що не виключає відмови України від участі в пісенному конкурсі, якщо перемогу здобуде Сергій Лазарєв - представник від Росії.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя