Путінолюб Газманов пішов по стопах Лози - розкритикував The Beatles

Російський співак і композитор Олег Газманов за аналогією скандального музиканта Юрія Лози розкритикував творчість британської рок-групи The Beatles
Depo.Життя
10 квітня 2016 08:31
ФОТО: depo.ua

Зокрема, в ефірі "Російської служби новин" Газманов заявив, що критичні висловлювання Лози про групи Led Zeppelin и The Rolling Stones вирвали з контексту, а він говорив лише про їхню гру на музичних інструментах, а не творчість, передає depo.ua.

При цьому Газманов згадав про групу The Beatles та її "недосконалу гру".

"Справа не в тому, наскільки вони чисто ноту візьмуть або як вони добре або погано зіграли. Взагалі, Рінго Старр - не дуже хороший барабанщик. Більш того, Пол Маккартні за ним деякі партії на студії перегравав, це загальновідомий факт. Багато груп в той час грали і співали краще, але The Beatles - це революція в музиці", - зазначив співак.

"Вони щось таке знайшли, чого не було і немає в інших груп досі, це велике досягнення. Але при цьому можна сказати, що вони слабо грали, і що їх записи перші слухати на сучасній апаратурі, обладнанні не дуже цікаво", - сказав Газманов.

Нагадаємо, нещодавно російський музикант Юрій Лоза розкритикував "слабкі" гурти Led Zeppelin і Rolling Stones, що викликало широкий резонанс в ЗМІ.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя